Hliníková dveře a okna

Stavíte moderní dům s velkými prosklenými plochami a bojíte se, zda dřevěná či plastová okna s nadměrnými rozměry křídel a skleněných tabulí budou spolehlivě fungovat? Líbí se vám nadčasovost a elegance designu hliníkových oken a hliníkových dveří a přemýšlíte o jejich nákupu? Neváhejte a kontaktujte naší firmu. Dodáváme a instaluje hliníková okna a hliníkové dveře v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna po celé ČR. Hliníková okna a hliníkové dveře se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Jejich předností je totiž hlavně pevnost, minimální údržba, bezpečnost, luxusní vzhled a především trvanlivost.

Hliníková okna, hliníkové dveře

- Prosklené části budov se stávají běžnou součástí dnešní architektury a spolu s tím rostou nároky na technickou kvalitu, vzhled a variabilitu konstrukčních systémů, které tyto zasklené plochy tvoří. Stále více uživatelů takových staveb, ale i architektů a projektantů, se přesvědčuje, že hliník jako konstrukční materiál je nejlepší volbou pro nosné části zasklených ploch obvodových plášťů budov.
- Lehké zavěšené prosklené konstrukce z hliníku lze s úspěchem použít na částečné nebo úplné opláštění budov, kde očekáváme dobré tepelně izolační vlastnosti, subtilnost, vysokou přesnost, nízkou vlastní hmotnost, minimální nároky na stavební připravenost a v neposlední řadě také minimální nároky na údržbu.
- Nové trendy a požadavky klientů vedou k vytváření nových řešení a k uspokojování představ investorů a architektů.
- Hliník nabízí široké spektrum okenních a dveřních systémů, prosklených fasád, posuvné a skládací stěny, zimní zahrady a další doplňkové systémy
- Hliníkové profily nabízí nekonečné možnosti z hlediska designu. Hliníková okna, dveře a fasády mohou být konstruovány i v ohýbaných a oblých tvarech v téměř libovolné velikosti.
- Hliník má dlouhodobou životnost a tím, že je mimořádně dobře recyklovatelný materiál, přispívá k ochraně životního prostředí.
- Kvalita systému je ověřena mnoha evropskými certifikačními orgány. Výrobky splňují nejnáročnější evropské normy na tepelnou izolaci, akustickou izolaci (zvukovou neprůzvučnost), odolnost proti větru a proti pronikání vody, vzduchotěsnost, odolnost proti vloupání, odolnost proti střelám a požární odolnost.
- Povrchová úprava je prováděna vysoce kvalitními barvami, které zaručují dlouhodobou stálobarevnost. Je možno vybrat od standardních barev RAL přes eloxování, strukturální povrchy až po dekory dřeva.
- Hliník je pro moderní budovy bezpochyby ideálním materiálem. Barevná okna a dveře nám přináší další nové možnosti, mohou kombinovat působivý vnější vzhled s klidnou atmosférou vnitřních prostor.

Hliníková okna, hliníkové dveře

SCHÜCKO
- je aktivní v mnoha oblastech týkajících se opláštění budov: vedle klíčových produktů oken a dveří to jsou především zimní zahrady a protisluneční ochranné systémy. Společnost Schüco nabízí vysokou kvalitu svých výrobků při zachování maximálních nároků na energetickou efektivitu, bezpečnost, automatizaci a design. Schüco Vám dodá všechny komponenty z jednoho zdroje - a všechny vzájemně optimálně sladěny a v jednotném designu.
Zimní zahrady Schüco se skládají z různých, vůči sobě perfektně sladěných komponentů. Díky této škále můžete zimní zahradu individuálně přizpůsobit stylu Vašeho domu. Tepelná a vlhkostní zátěž zimní zahrady vyžaduje konstrukční komponenty z velmi jakostních materiálů. Díky tepelně izolovaným profilům a skleněným výplním nejvyšší jakosti splňují zimní zahrady Schüco požadavky vyhlášky o úspoře energií EnEV).

Hliníková okna hliníkové dveře 01Elegantní zastřešení

I kdybyste si přáli "pouze" chráněné posezení ve venkovním prostředí, nabízí Vám Schüco to správné řešení: střešní prvky pro zastřešení teras. V protikladu s dříve často používanými dřevěnými pergolami, které díky tmavému zastřešení vytvářely pochmurnou a nesympatickou atmosféru, vytváří terasové střechy značky Schüco z Vaší terasy světlé a prosvícené místo. Díky nadčasovému designu lze toto zastřešení bez přechodu začlenit do každé fasády, přičemž vytváří efektivní ochranu před deštěm a větrem a vydává zbytkové teplo i v pozdějších večerních hodinách.

IMPERIAL

Hliníková okna hliníkové dveře 02

SUPERIAL

Hliníková okna hliníkové dveře 03

Hliníková okna ceník

Svěřte se do rukou odborníkům! Naší prioritou je vaše spokojenost. Zajímá vás ceník hliníkových oken? Chcete se zeptat na cenu hliníkových dveří? Nezávazně nás kontaktujte. Poskytneme vám veškeré informace o nabízených službách a pomůžeme vám vyřešit problém dle vašeho přání a potřeb.

Více z této kategorie: Vchodové euro dveře »

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz