Plastové vchodové dveře

Dveře jsou jedna z velice významných součástí jak exteriéru tak i interiéru. Jsou branou do vašeho domova a vzhledem k tomu, že jsou v neustále permanenci a naplno vytížení, je potřeba dávat veliký důraz na jejich výběr, protože právě dveře mohou způsobit tepelné ztráty a tím se zvýší vaše výdaje na vytápění. Naše má pro vás snadné řešení. Vyrábíme a instaluje plastové dveře, plastové vchodové dveře, venkovní plastové dveře.

Vchodové plastové dveře 

Důležitou součástí domu jsou vchodové plastové dveře. Představy a finanční možnosti zákazníků jsou odlišné, proto v nabídce máme dveře pro každého zákazníka. Nabízíme vchodové plastové dveře tzv. příčkové: pro ty, kteří hledají výrobky za rozumnou cenu při zachování standardu. Členění dveří je tvořeno příčkou nebo příčkami dle zvoleného typu. Vchodové plastové dveře s výplní: modely klasické, elegantní a moderní s výplněmi fy PERITO a PICASSOSTYL.

Venkovní plastové dveře 

Naše venkovní plastové dveře mají tepelně izolační vlastnosti dle skla a výplně, Al práh výšky 1,5 cm, okovány jsou celoobvodovým kování rakouského výrobce MACO. Venkovní plastové dveře vyrábíme otvíravé dovnitř a ven, s bočními a vrchními světlíky, jednokřídlé a dvoukřídlé. Osazeny jsou 3 bodovým zámkem. Vrchní kování dle výběru zákazníka (klika/klika, kika/koule, klika/madlo...). Možno osadit el vrátným, samozavíračem, panikovým kováním (pro nouzové východy) apod. Dále nabízíme širokou škálu různých interiérových dveří, barev profilů ale i obložky a zárubně.

Plastové dveře TREND
Plastové dveře SALAMANDER

Plastové dveře01pdf ke stažení ZDE

Výplně plastových dveří

Svěřte se do rukou odborníkům! Naší prioritou je vaše spokojenost. V případě dotazů nás nezávazně kontaktujte. Poskytneme vám veškeré informace o nabízených službách a pomůžeme vám vyřešit problém dle vašeho přání a potřeb.

Více z této kategorie: « Vchodové euro dveře

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz