Parapety na okna

Parapety na okna

K dokonalému vzhledu každého okna by měly patřit zajisté patapety na okna. Naše firma vám nabízí venkovní parapety a vnitřní parapety vysoké kvality, cenově dostupné a moderního vzhledu, které jsou vyrobené pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručí dlouhou životnost. Vybrat si můžete ze široké škály barev a dekorů venkovních parapetů i vnitřních parapetů na okna

Venkovní parapety

Hliníkové parapety

     
hliníkové parapety   - tyto hliníkové parapety jsou vysoce kvalitní a elegantní. Vyrábějí se ze slitiny hliníku metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.

Možnost nástřiku v jakékoliv barvě RAL.

 

Pozinkované hliníkové parapety

     
Pozinkované hliníkové parapety   - jsou ekonomicky nejlevnější variantou. Montáž je stejná jako u hliníkových parapetů.
Venkovní parapety dodáváme ve 4 základních barvách a dekory Tmavě hnědá - RAL 8019 a Ořech - renolit, jsou na dotaz.

Možnost nástřiku parapetu v jakékoliv barvě RAL.

 
 

Papapetní překrytky

     
parapetní překrytky   - pozinková parapetní překrytka je dočasné řešení pro bezproblémovou funkčnost původního venkovního parapetu. Jedná se o období od výměny okna po výměnu venkovního parapetu. Překrytky dodáváme v surovém stavu - bez nástřiku. Bez bočních krytek.

Možnost nástřiku v jakékoliv barvě RAL.

 
 

Vnitřní parapety

     
DECEUNINCK NOVASIL       
vnitřní patapety 01   - vnitřní plastový PVC okenní komůrkový parapet s vrchní CPL melaminovou folií pro zvýšenou odolnost proti poškrábání. Je vyrobený z vysoce kvalitního PVC-U materiálu a vysoce odolných fólií. PVC parapet je k dostání v široké paletě dekorů a hloubek. Pro konečnou úpravu jsou k dispozici koncové krytky.
Díky vysoké kvalitě a rozumné ceně je tento parapet výbornou volbou pro vaše okna.
DECEUNINCK jako jediný na trhu dává oficiálně na tento parapet záruku 10 let !!!

Dokument (Certifikát záruky) ke stažení - chystáme

 
 
PF POSTFORMING       
vnitřní parapety 02   - vnitřní dřevotřískové parapetní desky jsou již více jak 10 let na světových trzích. Splňují parametry ČSN a EU norem.
Základem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné DTD desky. Předností parapetu je, že základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25 mm DTD. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.
Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.
DTD Parapety nabízíme ve 14 základních dekorech 
 


Okenní parapety

Dopřejte si kvalitu za dobrou cenu při výběru okenních parapetů! Kontaktujte nás a nezávazně s námi prokonzultujte váš problém. Na všechny vaše dotazy rádi odpovíme a budeme se maximálně věnovat vašim přáním a pořadavkům

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Technické poradenství
Profesionální zaměření
Doprava
Demontáž
Odborná montáž
Zednické práce
Záruční i pozáruční servis

DŮVODY PROČ K NÁM

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis