Venkovní rolety na okna

Venkovní rolety na okna

 Venkovní rolety na okna se dnes používají na všech místech stavby a patří k nezastupitelným doplňkům pro okna vašeho domu. Oproti roletám vnitřním nám venkovní rolety na okna poskytují nejen zajištění příjemných světelných podmínek, ale hlavně nesrovnatelně větší možnosti tepelné regulace v interiéru. Pomohou zajistit příjemnou tepelnou pohodu a to bez nároku na energii. Venkovní rolety na okna patří k velice oblíbenému a praktickému druhu venkovní ochrany před sluníčkem.

Venkovní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety vám vyrobíme na míru vyrábíme dle vašich požadavku zákazníka, stanou se tak dokonalou ochranou vašeho interiéru před slunečními paprsky a nežádoucím hlukem.

1,- Tvary schránek
hranatá
čtvrtkulatá 
puklulata 
pod omitku 
rono 
vario 
heluz 
2,- Typy roletových lamel 
typy rolet
3,- Způsoby ovládání lamel 
ovladani 1 

Venkovní rolety do pergoly

Dopřejte si klidné a ničím nerušené venkovní posezení. Využijte naší nabídku a nechtě si vyrobit a namontovat venkovní rolety do pergoly. Díky venkovním roletám do pergoly se vaše posezení venku s přáteli stane příjemným i za nepříznivého počasí

Venkovní rolety ceník

Staňte si i vy našimi spokojenými zákazníky. Naše kvalitní práce, profesionalita i solidní jednání uspokojí i nejnáročnější klienty, jakými se již stali někteří známí a populární herci a politici. Zajímá vás ceník venkovních rolet? Neváhejte a kontaktujte nás! Poskytneme vám veškeré dostupné informace a není pro nás žádný problém se přizpůsobit vašim individuálním přáním a potřebám.

 

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Technické poradenství
Profesionální zaměření
Doprava
Demontáž
Odborná montáž
Zednické práce
Záruční i pozáruční servis

DŮVODY PROČ K NÁM

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis