Sítě do oken, držáky truhlíků

Sítě do oken

Okno už dávno není jen pouhá výplň stavebního otvoru. Plastová okna, eurookna i hliníková okna je vhodné opatřit praktickými okenními doplňky, které vám také nabízí naše firma. Mezi nejdůležitější patří např. sítě do oken proti hmyzu, dále nabízíme textilní roletky nebo pro vás vyrobíme a namontujeme moderní držáky na truhlíky.

Sítě proti hmyzu do oken

- jsou nejefektivnější ochranou proti létajícímu hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken od nás jsou velmi praktické a díky modernímu provedení nenarušují vzhled vašeho domu. Hodí se do rodinných domů, restaurací, rekreačních zařízení, obchodů i administrativních budov. Vybrat si můžete pevné nebo rolovací sítě proti hmyzu do oken i dveří. Tyto sítě proti hmyzu do oken dodáme na míru pro vaše okna a dveře.

Rolovací sítě proti hmyzu01  

Rolovací sítě proti hmyzu

- lze v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku, čím docílíme její mnohem delší životnosti. U okenního provedení se síť vytahuje nahoru, u dveřního do strany. Pro lepší uchycení doporučujeme objednat magnetickou lištu.

Pevné sítě proti hmyzu01   

Pevné sítě proti hmyzu

ISSO OE 33x6 - (okenní extrudovaný s límcem, drážkami pro těsnící kartáček a zpevňující nerez roh)
Barvy: Bílá, hnědá, nástřik jiné RAL, renolit - dle aktuálního vzorníku renolitových fólií (renolity mohou být na bílém nebo hnědém profilu)
Provedení: vnitřní plastový roh a nerez roh 

Pevné sítě proti hmyzu02   

Pevné sítě proti hmyzu

DE 50x20

Barvy: Bílá, hnědá, renolit - Zlatý dub, bahenní dub, Mahagon, Douglas, jiné RAL
Zaměření: Zaměří se světlost dveří a přičte se na výšku a na šířku tolik, aby dosedací plocha rámu sítě byla 1-2cm, pokud to rám dovolí.
Toto jsou rozměry pro výrobu. 

Držáky na truhlíky

- tyto držáky na truhlíky spolehlivě zajistí květiny v truhlících při umístění na okenních parapetech a zabezpečí je proti nechtěnému pádu, např. při silnějším poryvu větru. Držáky na truhlíky vyrábíme z kvalitního materiálu v několika rozměrových variantách.

Textilní roletky

- představují další velmi efektivní způsob zastínění interiéru. Díky své jednoduché konstrukci a velmi široké škále barevných odstínů látek lze roletku přizpůsobit i tomu nejnáročnějšímu interiéru.

textilní roletky   - textilní roletky jsou ovládány buď řetízkovým nebo pružinovým mechanismem. Textilní roletky můžeme instalovat na jakékoliv okno, zeď, strop nebo i do střešních oken. Nabízíme provedení bez krytu nebo s krytem návinu a vodícími lištami.

Naší prioritou je maximální spokojenost klienta a proto i služby, které poskytujeme, jsou toho důkazem. ZDARMA přijedeme, zaměříme a nezávazně s vámi zkonzultujeme vše, co se týká připravované práce. Působíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna po celé ČR.

V případě jakýchkoliv dotazů v oblasti naší činnosti neváhejte a kontaktujte nás! Poskytneme vám veškeré dostupné informace a není pro nás žádný problém se přizpůsobit vašim individuálním přáním a potřebám.

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Technické poradenství
Profesionální zaměření
Doprava
Demontáž
Odborná montáž
Zednické práce
Záruční i pozáruční servis

DŮVODY PROČ K NÁM

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis